Wielkopolska

Nasz kraj jest pięknym i wspaniałym miejscem dla turystów, oferującym możliwość wypoczynku oraz zapewniającym ogromną ilość atrakcji turystycznych. Różnorodność jest jednym z największych atutów naszej turystyki.

Wielkopolska to region uważany za kolebkę naszej państwowości. To tutaj odnajdziemy miejsca przesiąknięte historią. Zwiedzając miejscowości takie jak Ostrów Lednicki, Gniezno czy Poznań, na własnej skórze odczujemy klimat dawnych czasów oraz przeżyjemy wspaniałe chwile, poznając realia, w których powstawało państwo będące naszą ojczyzną.

1

Po latach, gdy centrum wydarzeń wpływających na nasze losy była Wielkopolska, przyszedł czas dominacji Małopolski. Sam Kraków jest miejscem, które budzi emocje oraz zapewnia możliwość zwiedzenia wielu wspaniałych zabytków. Wawel jest nie tylko celem wycieczek naszych rodaków, ale też miejscem, do którego zmierzają liczni turyści z zagranicy. Będąc tutaj warto wybrać się na wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd, zwiedzając zamki i budowle warowne z czasów Kazimierza Wielkiego. Szczególnym miejscem, wartym uwagi jest Ojców.

Czasy świetności naszego kraju to również Warszawa i cały region Mazowsza. Do dziś pozostające centrum gospodarczym i politycznym kraju. Stolica to również miasto będące symbolem walki i poświęcenia za losy naszej ojczyzny. Doszczętnie zniszczona w czasie drugiej wojny światowej, jest też symbolem naszej pracowitości i umiejętności dążenia do celu.
Pomijając nieco miejsca przemawiające historią, nie znajdziemy pełne piękna i uroku zakątki, dające idealne warunki do wypoczynku. Beskidy, Bieszczady, Mazury czy rodzime wybrzeże, to tylko kilka przykładów miejsc, w których doskonale możemy wypocząć wraz z całą rodziną.