Cudowny garaż

W tej chwili wielu z nas marzy o własnym garażu, w którym będziemy mieli sposobność trzymać swoje auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko komfort polegająca na tym, że w zimowe ranki nie powinniśmy skrobać szyb, bądź odśnieżać leżącego na aucie śniegu. Garaż gwarantuje całkowicie atrakcyjniejsze sposobności, tego rodzaju jak:

  • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na warunki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego pojazdu.
  • odizolowanie samochodu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    dobre czynności obsługowe w takim garażu mamy możliwość wykonać samodzielnie.
  • A więc faktycznie oszczędzamy kasę posiadając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy znacznie drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie pozostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy indywidualnie, dana nasza kieszeń z gotówką poszerzy się jeszcze bardziej. Lecz by garaż był wyjątkowy powinniśmy wyposażyć go w okna, w których montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są równocześnie bramy garażowe.

Garaż wbudowany w bryłę domku

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami dany garaż mamy sposobność stosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i posiadamy tani i prędko zrobiony taras. Warto tak zaplanować domek, aby wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w tego rodzaju oknach trzeba zamontować żaluzje albo modne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy możliwość przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec może wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin czy Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Zapraszamy na:
rolety Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w produkcji żaluzji, rolet, plisów.